Seizoen 2019-2020

Datum

Naam wedstrijd

Soort wedstrijd

Plaats

Info

Inschijflijst

September

22-09-2019

NK Estafette

NK

Eindhoven

website
LT
programma

inschrijflijst

29-09-2019

Minioren Junioren D1

Circuit

Kapelle

website
programma

inschrijflijst
startlijst

Oktober

06-10-2019

Competitie D1

Competitie

Terneuzen

website
programma

inschrijflijst
startlijst

13-10-2019 Limietwedstrijd Limietwedstrijd Purmerend   inschrijflijst
19/20-10-2019 MartinezCup Limietwedstrijd Amsterdam website
programma
bepalingen
inschrijflijst
20-10-2019 Limietwedstrijd Limietwedstrijd Oosterhout website
programma
inschrijflijst
startlijst

November

03-11-2019

Competitie D2

Competitie

Breda

website
programma

inschrijflijst

16/17-11-2019
23/24-11-2019

Regionale
Winterkampioenschappen kb

RK

Eindhoven

website

inschrijflijst

December

15-12-2019

Minioren Junioren D2

Circuit

Kapelle

website
programma

inschrijflijst 

15-12-2019 Masterwedstrijd deel 6 Masters Eindhoven website
bepalingen
inschrijflijst

Januari

12-01-2020

Competitie D3

Competitie

Roosendaal

 

website

inschrijflijst

19-01-2020

Minioren Junioren D3

Circuit

Etten-Leur

website

inschrijflijst
startlijst

23/26-01-2020

ONMK kb

NK

Rotterdam

website

inschrijflijst

Februari

09-02-2020 Limietwedstrijd 50m Limietwedstrijd Eindhoven programma inschrijflijst
15-02-2020 Masterwedstrijd D1 Masters Papendrecht website inschrijflijst
16-02-2020 Limietwedstrijd Limietwedstrijd Oosterhout programma inschrijflijst
startlijst

Maart

7/8-02-2020 Speedo jaargangwedstrijden Circuit Leiden website inschrijflijst

15-03-2020

Competitie D4

Competitie

Etten-Leur

 

 inschrijflijst 

22-03-2020 Limietwedsrtijd Limietwedstrijd Oosterhout programma voorlopige inschrijflijst

29-03-2020

Minioren Junioren D4

Circuit

Roosendaal

 

 

April

03/05-04-2020

SwimCup lb

NK

Den Haag

 

 

05-04-2020

Nationale Arena
Club Meet

Circuit

Den Haag

 

 

05-04-2020 Limietwedstrijd Limietwedstrijd Oosterhout programma  

09/12-04-2020

SwimCup lb

NK

Eindhoven

 

 

10-04-2020

NK 5000m

NK

Eindhoven

 

 

17/19-04-2020 AIYSC Limietwedstrijd Antwerpen    

30-04-2020

ONMK lb

NK

Eindhoven

 

 

Mei

01/03-05-2020

ONMK lb

NK

Eindhoven

 

 

10-05-2020

Minioren Junioren D5

Circuit

Kapelle

 

 

16/17-05-2020
23/24-05-2020

Regionale Zomer
Kampioenschappen lb

RK

Eindhoven

 

 

Juni

06/07-06-2020

Regionale Minioren Finales

Circuit

Tilburg

 

 

11/14-06-2020

NJJK lb

NK

Eindhoven

 

 

19/21-06-2020

ONK lb

NK

Rotterdam

 

 

19/20-06-2020

NJK 800/1500m

NK

Rotterdam

 

 

27/28-06-2020 Speedo Fast Water Meet Limietwedstrijd Amsterdam    
28-06-2020 Jaargangfinale Circuit Dordrecht    

Juli