Algemene wedstrijd uitslagen:
2019-2020

2020-02-09 Limietwestrijd, Eindhoven
2020-01-26 ONMK totaal
2020-01-26 ONMK sessie 6, Rotterdam
2020-01-25 ONMK sessie 5, Rotterdam
2020-01-25 ONMK sessie 4, Rotterdam
2020-01-24 ONMK sessie 3, Rotterdam

2020-01-24 ONMK sessie 2, Rotterdam
2020-12-23 ONMK sessie 1, Rotterdam
2020-01-12 Competitie deel 3, Roosendaal
2019-12-15 Minioren junioren deel 2, Kapelle
2019-11-03 Competitie deel 2, Breda
2019-10-20 Limietwedstrijd, Oosterhout
2019-10-06 Competitie deel 1, Terneuzen
2019-09-29 Minioren Junioren deel 1, Kapelle
2019-09-22 Nederlandse Estafette Kampioenschappen, Eindhoven

2018-2019
 2019-09-15 OWW, Maastricht
2019-09-14 OWW, Biesbosch
2019-09-01 OWW, Vught
2019-08-31 OWW, Oss
2019-08-10/11 OWW en ONK, Heerjansdam
2019-07-28 OWW, Hoorn
2019-06-30 Openwaterwedstrijd, Sluis
2019-06-30 Zomerwedstrijd, Roosendaal
2019-06-30 Speedo SportEmotion Jaargangfinale, Dordrecht
 2019-06-29 Zwemmarathon, Roosendaal
2019-06-23 Openwaterwedstrijd, Leiden
2019-06-22 Openwaterwedstrijd, Bodegraven
2019-06-09 Regionale Miniorenfinale dag 2, Tilburg
2019-06-08 Regionale Miniorenfinale dag 1, Tilburg
2019-05-26 RZK dag 4, Eindhoven
2019-05-25 RZK dag 3, Eindhoven

2019-05-19 RZK dag 2, Eindhoven
2019-05-18 RZK dag 1, Eindhoven
2019-05-12 swimkick minioren deel 3, Etten-Leur
2019-04-14 SwimCup dag 3, Eindhoven
2019-04-13 SwimCup dag 2, Eindhoven
2019-04-12 SwimCup dag 1, Eindhoven
2019-04-06 RanomiCup, Den Haag
2019-04-04/07 SwimCup, Den Haag
2019-03-24 Competitie deel 4, Breda
2019-03-17 Junioren Jeugd Senioren deel 4, Breda
2019-03-10 Limietwedstrijd, Oosterhout
2019-03-10 Speedo Challenge, Amsterdam
 2019-03-09/10 Speedo Jaargangwedstrijden, Leiden 
2019-02-17 Minioren Junioren deel 3, Zierikzee
2019-02-17 Limietwedstrijd, Eindhoven
2019-02-10 Competitie deel 3, Roosendaal
2019-02-03 Limietwedstrijd, Oosterhout
2019-01-27 Swimkick Minioren deel 2, Tilburg
 2019-01-24/27 ONMK, Zwolle
2019-01-13 Competitie deel 2, Roosendaal
2018-12-16 NJJK totaal, Eindhoven
2018-12-16 NJJK sessie 6, Eindhoven
2018-12-15 NJJK sessie 5, Eindhoven
2018-12-15 NJJK sessie 4, Eindhoven
2018-12-14 NJJK sessie 3, Eindhoven
2018-12-14 NJJK sessie 2, Eindhoven
2018-12-13 NJJK sessie 1, Eindhoven
2018-12-09 Minioren Junioren deel 2, Breda
2018-12-02 Limietwedstrijd, Tilburg
2018-12-01/02 Martinez Cup, Amsterdam
2018-11-25 Regionale winterkampioenschappen dag 4, Eindhoven
2018-11-24 Regionale winterkampioenschappen dag 3, Eindhoven
2018-11-18 Regionale winterkampioenschappen dag 2, Eindhoven
2018-11-17 Regionale winterkampioenschappen dag 1, Eindhoven
2018-11-11 Recreantenwedstrijd deel 2, Hoogerheide
2018-11-11 Minioren Clubmeet, Roosendaal
 2018-11-04 Junioren Jeugd Senioren deel 2, Breda
 2018-10-28 Memorial Anteunis dag 2 finales, Gent 
2018-10-28 Memorial Anteunis dag 2, Gent
2018-10-27 Memorial Anteunis dag 1, Gent
2018-10-07 Competitie deel 1, Etten-Leur
2018-09-23 Minioren Junioren deel 1, Roosendaal
2018-10-21 Junioren Jeugd Senioren deel 1, Tilburg

2017-2018
 2018-09-15 OWW Oss 
2018-09-09 OWW Vught
2018-09-08 OWW Sleeuwijk
2018-08-26 OWW Oosterhout
2018-07-28/29 ONK OWW Heejansdam (Bosbaan)
2018-07-21 OWW Hoorn
2018-07-15 OWW Amsterdam
2018-07-14 OWW Strijen
2018-06-30 OWW  Hoek
2018-07-07 Zwemmarathon, Roosendaal
2018-07-01 Speedo Sportemotion jaargangfinale, Dordrecht
2018-07-01 Zomerwedstrijd, Roosendaal
2018-06-14/17 NJJK, Eindhoven
2018-06-09/10 Regionale Jaargangwedstrijden, Roosendaal
2018-06-03 BZK dag 4, Eindhoven
2018-06-02 BZK dag 3, Eindhoven
2018-05-27 BZK dag 2, Eindhoven
2018-05-26 BZK dag 1, Eindhoven
2018-05-13 limietwedstrijd, Eindhoven
2018-05-12 Recreantenwedstrijd D5, Hoogerheide
2018-05-06 Open Nederlandse Master Kampioenschappen, Den Haag
2018-04-28 limietwedstrijd, Dordrecht
2018-04-22 Competitie D5, Zundert
2018-04-15 Recreantenwedstrijd D4, Hoogerheide
2018-04-08 limietwedstrijd, Oosterhout
2018-04-02 Paassprint, Veldhoven
2018-03-25 junioren jeugd senioren D4, Oosterhout
2018-03-11 limietwedstrijd, Eindhoven
2018-03-11 Swimkick minioren, Breda
2018-03-04 Jose van den Berghe Trofee
2018-03-04 Recreantenwedstrijd D3, Etten-Leur
2018-02-25 limietwedstrijd, Oosterhout
2018-02-25 Minioren junioren D3, Terneuzen
2018-02-18 limietwedstrijd, Eindhoven
2018-02-17/18 jaargangwedstrijd, Leiden
2018-02-04 Competitie deel 3, Roosendaal
2018-02-03 AIYSC dag 2, Antwerpen
2018-02-02 AIYSC dag 1, Antwerpen
2018-01-28 Swimkick minioren D2, Bergen op Zoom
2018-01-21 junioren jeugd senioren D3, Breda
2018-01-18/21 Open Nederlandse Master Kampioenschappen, Terneuzen
2018-01-14 Competitie deel 2, Hoogerheide
2017-12-23 LAC, Terneuzen
2017-12-21 ONK, Hoofddorp
2017-12-14-17 NJJK, Eindhoven
2017-12-10 minioren junioren D2, Etten-Leur
 2017-12-03 limietwedstrijd, Roosendaal
 
2017-11-18 Regionale Kampioenschappen dag 4 s2, Eindhoven
2017-11-18 Regionale Kampioenschappen dag 4 s1, Eindhoven

2017-11-18 Regionale Kampioenschappen dag 3, Eindhoven
2017-11-12 Regionale Kampioenschappen dag2 s2, Eindhoven
2017-11-12 Regionale Kampioenschappen dag2 s1, Eindhoven
2017-11-11 Regionale Kampioenschappen dag1, Eindhoven
2017-11-06 junioren jeugd senioren D2, Breda
2017-10-29 recreantenwedstrijd D1, Zundert
2017-10-29 Limietwedstrijd, Oosterhout
2017-10-15 junioren jeugd senioren D1, Breda
2017-10-09 Swimkick minioren D1, Goes
2017-10-01 Competitie D1, Bergen op Zoom
2017-09-17 Minioren junioren D1, Roosendaal

2016-2017
-2017-09-10 OWW Vught
-2017-09-09 OWW Biesbosch
-2017-09-0203 OWW Wilhelminadorp en Vlissingen (ONK)
-2017-08-27 OWW Oosterhout
-2017-08-26 OWW Eindhoven
-2017-08-12 OWW  Marathon StavorenMedemblik
-2017-08-12 OWW Heerjansdam
-2017-08-06 OWW Breda
-2017-07-29 OWW Bosbaan
-2017-07-23 OWW Medemblik

-2017-07-16 OWW Amsterdam
-2017-07-09 OWW Beusichem-Culemborg
-2017-07-02 OWW Sluis
-2017-07-01 OWW Hoek
-2017-06-25 OWW Merwedekanaal
-2017-06-25 Limietwedstrijd, Oss
-2017-06-17 Openwaterwedstrijd, Vriezenveen
-2017-05-28 Regionale Zomer Kampioenschappen dag 4, Eindhoven
-2017-05-27 Regionale Zomer Kampioenschappen dag 3, Eindhoven
-2017-05-21 Regionale Zomer Kampioenschappen dag 2, Eindhoven
-2017-05-20 Regionale Zomer Kampioenschappen dag 1, Eindhoven
-2017-05-14 Recreantenwedstrijd
-2017-05-07 Miniorenjunioren deel 4, Vlissingen
-2017-05-06 Limietwedstrijd NJJK, Dordrecht
-2017-04-30 AIYSC, Antwerpen
-2017-04-29 AIYSC, Antwerpen
-2017-04-28 AIYSC, Antwerpen
-2017-04-09 Swimkick mi nioren, Roosendaal
-2017-04-09 JuniorCup, Eindhoven

-2017-04-09 SwimCup dag 4, Eindhoven
-2017-04-08 SwimCup dag 3, Eindhoven
-2017-04-07 SwimCup dag 2, Eindhoven
-2017-04-06 SwimCup dag 1, Eindhoven
-2017-04-02 Juniorenjeugdsenioren deel 4, Breda
-2017-03-26 limietwedstrijd, Wachtebeke
-2017-03-26 Recreantenwedstrijd, Etten-Leur
-2017-03-19 LAC deel 2-1, Oosterhout
  -2017-03-19 Minioren junioren deel 3, Hoogerheide  
-2017-03-18/19 Challenger, Dordrecht
-2017-03-12 Competitie deel 4, Zierikzee
-2017-03-03/05 Swimcup, Den Haag
-2017-02-19 limietwedstrijd, Eindhoven
-2017-02-19 Jaargangwedstrijd, Leiden
-2017-02-19 finale Challenger, Oosterhout
-2017-02-19 Challenger, Oosterhout
-2017-02-18 finale Challenger, Oosterhout
-2017-02-18 Challenger, Oosterhout
-2017-02-18 Jaargangwedstrijd, Leiden
-2017-02-12 Competitie deel 3, Zundert
-2017-02-05 JuniorenJeugdSenioren Deel 3, Breda
-2017-01-26/29 NJJK, Eindhoven
-2017-01-29 Recreantenwedstrijd Deel 3, Zundert

-2017-01-22 Swimkick miniorenwedstrijd deel 3, Vlissingen
-2017-01-15 BWK sessie 6, Eindhoven
-2017-01-15 BWK sessie 5, Eindhoven
-2017-01-14 BWK sessie 4, Eindhoven
-2017-01-08 BWK sessie 3, Eindhoven
-2017-01-08 BWK sessie 2, Eindhoven
-2016-12-18 limietwedstrijd, Oosterhout
-2016-12-18 Swimkick Minioren deel 2, Kapelle
-2016-12-16/17/18 SwimMeet, Amsterdam
-2016-12-11 junioren jeugd senioren deel 3, Goes
-2016-12-04 limietwedstrijd, Roosendaal
-2016-12-03/04 Martinez Cu p, Amsterdam (livetiming)
-2016-12-03 LAC, Terneuzen
-2016-11-27 minioren junioren wedstrijd deel 2, Tilburg
-2016-11-20 limietwedstrijd, Papendrecht
-2016-11-20 Recreanten wedstrijd deel 2, Bergen op Zoom
-2016-11-20 RMCM, Roosendaal
-2016-11-13 Competitie deel 2, Goes
-2016-11-06 limietwedstrijd, Roosendaal
-2016-11-04/06 ONK, Hoofddorp (livetiming)
-2016-10-29/30 Nachtmarathon 2016
-2016-10-16 Recreantenwedstrijd deel 1, Hoogerheide
-2016-10-16 Swimkick minioren circuit deel 1, Breda
-2016-10-15/16 Challenger, Roosendaal
-2016-10-09 Junioren Jeugd Circuit deel 1, Oosterhout
-2016-10-02 Competitie deel 1, Hoogerheide
-2016-09-25 limietwedstrijd Tilburg
-2016-09-18 Minioren-junioren wedstrijd, Bergen op Zoom

 

Dit weekend:
 - 

Wij trainen in:
Zwembad De Stok
De Stok 1
4703 SZ Roosendaal 

Laco zwembad Oudenbosch
De Baarlebossche 2
4731 GS Oudenbosch 

Trainingstijden
Aanmeldingsformulieren

Social Media:
Youtube
Facebook 
Twitter