Seizoen 2017-2018

Datum

Naam wedstrijd

Soort wedstrijd

Plaats

Inschrijflijst

Info

September

17-09-2017

Minioren&Junioren D1

Circuit

Roosendaal

inschrijflijst

folder
bepalingen
 programma 

23-09-2017

Nationale Minioren dag

-

Arnhem

-

 Nieuwsbrief 
Genodigden

24-09-2017

NK Estafette

NK

Eindhoven

-

bepalingen
vervangende tijden

Oktober

01-10-2017

Competitie D1

Competitie

Bergen op Zoom

inschrijflijst V1
Startlijst

bepalingen & programma

08-10-2017

Swimkick&Minioren D1

Circuit

Goes

inschrijflijst

folder
bepalingen
programma

15-10-2017

Junioren&Jeugd D1

Circuit

Breda

 inschrijflijst 

folder
bepalingen 
programma

20/21/22-10-2017

Swimcup + NJK 800/1500 kb

NK
 

Amsterdam
 

-
 

limieten
programma & Bepalingen

29-10-2017 Limietwedstrijd Limietwedstrijd Oosterhout inschrijflijst programma
bepalingen
29-10-2017 Recreanten D1 recreantenwedstrijd Zundert   programma

November

05-11-2017

Junioren&Jeugd D2

Circuit

Rosmalen

 

folder
bepalingen

11/12-11-2017

Regiokampioenschappen kb

BK
 

Eindhoven

 

programma
limieten

18/19-11-2017

Regiokampioenschappen kb

BK
 

Eindhoven

 

programma
limieten

25/26-11-2017

Regio Minioren Club Meet

Circuit
 

Oosterhout
 

 

bepalingen
 

26-11-2017 Recreanten D2 Recreantenwedstrijd Bergen op Zoom   programma

December

03-12-2017 Limietwedstrijd Limietwedstrijd Roosendaal   programma
bepalingen

10-12-2017

Minioren&Junioren D2

Circuit

Etten-Leur

 

folder
bepalingen

14/15/16/17-12-2017

NJJK kb
 

NK
 

Eindhoven

 

limieten
programma & bepalingen

21/22/23-12-2017

ONK kb
 

NK
 

Hoofddorp
 

 

limieten
 

Januari

14-01-2018

Competitie D2

Competitie

Kapelle

 

bepalingen & programma

18/19/20/21-01-2018

ONMK kb

NK

Terneuzen

 

programma

21-01-2018

Junioren&Jeugd D3

Circuit

Breda

 

folder
bepalingen

28-01-2018

Swimkick&Minioren D2

Circuit

Bergen op Zoom

 

folder
bepalingen

Februari

04-02-2018

Competitie D3

Competitie

Kapelle

 

bepalingen & programma

25-02-2018

Minioren&Junioren D3

Circuit

Kapelle

 

folder
bepalingen 
programma

25-02-2018 Limietwedstrijd Limietwedstrijd Oosterhout   programma
bepalingen

Maart

04-03-2018 Recreanten D3 Recreantenwedstrijd Etten-Leur   programma

10/11-03-2018

Challenger 50m

limietwedstrijd

Oosterhout

 

 

11-03-2018

Swimkick&Minioren D3

Circuit

Breda

 

folder
bepalingen

programma

18-03-2018

Competitie D4

Competitie

Zierikzee

 

bepalingen & programma

25-03-2018

Junioren&Jeugd D4

Circuit

 

 

folder
bepalingen

April

6/7/8-04-2018

SwimCup
 

NK

 

 

 

7-04-2018
 

Nationale Minioren Clubmeet

Circuit

 

 

 

13/14/15-04-2018

Swimcup + NK lange afstanden

NK

 

 

limieten
 

15-04-2018 Recreanten D4 Recreantenwedstrijd Hoogerheide   programma

22-04-2018

Competitie D5

Competitie

Zundert

 

bepalingen & programma

Mei

3/4/5/6-05-2018

ONMK lb
 

NK
 

Den Haag
 

 

programma
 

12-05-2018 Recreanten D5 Recreantenwedstrijd Hoogerheide   programma

12/13-05-2018

Challenger
 

Limietwedstrijd
 

 

 

 

26/27-05-2018

Regiokampioenschappen
 

BK
 

 

 

 

Juni

2/3-06-2018

Regiokampioenschappen

BK

 

 

 

09/10-06-2018

Regionale minioren finales

Circuit
 

Roosendaal
 

 

bepalingen
 

14/15/16/17-06-2018

NJJK lb
 

NK
 

 

 

limieten
 

21/22/23/24-06-2018

ONK
 

NK
 

 

 

 

Juli