Uitslag AquaDream zwemmers:
seizoen 2017-2018

2017-12-10 minioren junioren D2, Etten-Leur
2017-12-03 limietwedstrijd, Roosendaal
2017-11-26 Regionale Minioren ClubMeet, Oosterhout
2017-11-26 limietwedstrijd, Papendrecht
2017-11-18/19 Regionale Kampioenschappen weekend 1 en 2, Eindhoven
2017-11-11/12 Regionale Kampioenschappen weekend 1, Eindhoven
2017-11-05 junioren jeugd senioren D2, Breda
2017-10-29 Limietwedstrijd, Oosterhout
2017-10-15 junioren jeugd senioren D1, Breda
2017-10-09 Swimkick minioren D1, Goes
2017-10-01 Competitie D1, Bergen op Zoom
2017-09-17 Minioren junioren D1, Roosendaal

seizoen 2016-2017
-2017-07-02 Speedo SportEmotion Jaargangfinale, Dordrecht
-2017-06-25 limietwedstrijd, Oss
-2017-06-10/11 Regionale Minioren Finale, Oss
-2017-05-20/21/27/28 Regionale Zomer Kampioenschappen, Eindhoven
-2017-05-07 Miniorenjunioren deel 4, Vlissingen
-2017-05-06 Limietwedstrijd NJJK, Dordrecht
-2017-05-4/7 Open Nederlandse Master Kampioenschappen, Eindhoven
-2017-04-2830 AIYSC, Antwerpen
-2017-04-09 Swimkick minioren, Roosendaal
-2017-04-09 JuniorCup, Eindhoven
-2017-04-06/09 SwimCup, Eindhoven
-2017-04-02 Juniorenjeugdsenioren deel 4, Breda
-2017-03-26 Limietwedstrijd, Wachtebeke
-2017-03-26 Recreantenwedstrijd, Etten-Leur
-2017-03-19 LAC deel 2-1, Oosterhout
-2017-03-19 Minioren junioren deel 3, Hoogerheide
-2017-03-18/19 Challenger, Dordrecht
-2017-03-12 Competitie deel 4, Zierikzee
-2017-03-03/06 Swimcup, Den Haag
-2017-02-19 limietwedstrijd, Eindhoven
-2017-02-18/19 Challenger, Oosterhout
-2017-02-18/19 Jaargangwedstrijd, Leiden
-2017-02-12 Competitie deel 3, Zundert
-2017-02-05 JuniorenJeugdSenioren Deel 3, Breda
-2017-01-26/29 N JJK, Eindhoven
-2017-01-29 Recreantenwedstrijd Deel 3, Zundert
-2017-01-22 Swimkick Minioren deel 3, Vlissingen
-2017-01-19/22 Open Nederlandse Master Kampioenschappen, Maastricht
-2017-01-14/15 BWK totaal, Eindhoven
-2017-01-08/13 BWK weekend 1, Eindhoven
-2016-12-28 limietwedstrijd, Dordrecht
-2016-12-18 limietwedstrijd, Oosterhout
-2016-12-18 Swimkick Minioren deel 2, Kapelle
-2016-12-16/17/18 SwimMeet, Amsterdam

-2016-12-11 junioren jeugd senioren deel 3, Goes
-2016-12-04 Limietwedstrijd, Roosendaal
-2016-12-03/04 Martinez Cup, Amsterdam
-2016-12-03 LAC, Terneuzen
-2016-11-27 minioren junioren wedstrijd deel 2, Tilburg
-2016-11-20 limietwedstrijd, Papendrecht
-2016-11-20 Recreantenwedstrijd deel 2, Bergen op Zoom
-2016-11-20 RMCM, Roosendaal
-2016-11-13 Competitie deel 2, Goes

-2016-11-06 limietwedstrijd, Roosendaal
-2016-11-04/06 ONK, Hoofddorp
-2016-10-29/30 Nachtmarathon 2016, Roosendaal
-2016-10-16 Swimkick minioren circuit deel 1, Breda
-2016-10-15/16 Challenger, Roosendaal
-2016-10-09 Junioren Jeugd Circuit deel 1, Oosterhout
-2016-10-02 Competitie deel 1, Hoogerheide
-2016-09-25 Limietwedstrijd Tilburg
-2016-09-18 Minioren-junioren wedstrijd, Bergen op Zoom

Seizoen 2015-2016
-2016-09-10 Openwaterwedstrijd Biesbosch
-2016-09-04 Openwaterwedstrijd Vlissingen
-2016-09-03 Openwaterwedstrijd Wilhelminadorp
-2016-08-21 Openwaterwedstrijd Hoorn
-2016-08-13 Openwaterwedstrijd Heerjansdam
-2016-08-07 Openwaterwedstrijd Breda
-2016-07-23 Openwaterwedstrijd Amstelveen (Bosbaan)
-2016-07-17 Openwaterwedstrijd Amsterdam (Y)
-2016-07-16 Openwaterwedstrijd Anna Paulowna
-2016-07-13 Openwaterwedstrijd Hoorn (Interland)
-2016-07-09 Openwaterwedstrijd Strijen
-2016-07-03 Zomerwedstrijd, Roosendaal
-2016-07-03 Speedo SportEmotion Jaargangfinale, Dordrecht
-2016-07-03 Openwaterwedstrijd Sluis
-2016-07-02/03 Speedo Fast Water Meet, Amsterdam
-2016-07-02 Openwaterwedstrijd Hoek
-2016-07-02 limietwedstrijd Eindhoven
-2016-06-26 Openwaterwedstrijd Stadskanaal
-2016-06-25 Openwaterwedstrijd Vianen
-2016-06-16/19 NJJK, Dordrecht
-2016-06-18 openwaterwedstrijd Vriezenveen
-2016-06-17 Openwaterwedstrijd Swim In Leiden 
-2016-06-11/12 Regionale Miniorenfinales, Roosendaal
-2016-06-4/5 RZK weekend 2, Eindhoven
-2016-05-29 OWKW Deel 6, Roosendaal
-2016-05-21/22 RZK weekend 1, Eindhoven
-2016-05-07 Limietwedstrijd, Dordrecht
-2016-05-05/08 NK Masters lange baan, Eindhoven
-2016-04-24 Limietwedstrijd, Eindhoven
-2016-04-24 Miniorenwedstrijd Deel 5, Roosendaal
-2016-04-24 Swimkickwedstrijd Deel 4, Roosendaal
-2016-04-22/24 AIYSC, Antwerpen
-2016-04-10 Juniorcup, Eindhoven
-2016-04-10 OWKW Deel 5, Andel
-2016-04-06/10 Swimcup, Eindhoven
-2016-03-26/27 IESET, Tilburg
-2016-03-19 Swimkickwedstrijd Deel 3, Dongen
-2016-03-19 Miniorenwedstrijd Deel 4, Dongen
-2016-03-13 LAC 2-2, Roosendaal
-2016-03-13 Limietwedstrijd, Eindhoven
-2016-03-13 Zeskamp Deel 4, Nijmegen
-2016-03-13 Challenger, Oosterhout
-2016-03-12 Challenger, Dordrecht
-2016-02-28 OWKW Deel 4, Bergen op Zoom
-2016-02-26/28 The Hague Grand Prix, Den Haag
-2016-02-21 Lac 2-1, Terneuzen
-2016-02-20/21 Jaargangwedstrijd, Leiden
-2016-02-14 Limietwedstrijd, Eindhoven
-2016-01-28/31 Nederlandse Junioren en Jeugd Kampioenschappen, Amsterdam
-2016-01-24 Miniorenwedstrijd Deel 3, Roosendaal
-2016-01-21/24 Open Nederlandse Master Kampioenschappen, Papendrecht

-2016-01-09/10 Brabanste Winter Kampioenschappen, Roosendaal
-2015-12-27 Limietwedstrijd, Dordrecht
-2015-12-20 Limietwedstrijd, Oosterhout
-2015-12-19 Martinez Cup, Amsterdam
-2015-12-13 OWKW Deel 3, Oosterhout
-2015-12-13 Miniorenwedstrijd deel 2, Etten-Leur
-2015-12-13 Swimkickwedstrijd deel 2, Etten-leur
-2013-12-11/12/13 Swimcup, Amsterdam
-2015-12-06 Limietwedstrijd, Roosendaal
-2015-11-29/28 RSK, Eindhoven
-2015-11-22 Challenger, Eindhoven
-2015-11-22 LAC Deel 2, Kapelle
-2015-11-08 Limietwedstrijd, Roosendaal
-2015-11-01 Dommeltrofee, Boxtel
-2015-10-31/30 + 2015-11-01 ONK, Tilburg
-2015-10-25/24 Memorial Anteunis, Gent
-2015-10-18 OWKW Deel 2, Roosendaal
-2015-10-17 LAC Deel 1, Oosterhout
-2015-10-11 Swimkickwedstrijd, Breda
 -2015-10-11 Miniorenwedstrijd, Breda 
-2015-10-10/11 Challenger, Roosendaal
-2015-09-27 Limietwedstrijd, Tilburg
-2015-09-20 OWKW Deel 1, Roosendaal

Seizoen 2014-2015

 -2015-06-21 Zomerwedstrijd, Roosendaal
-2015-06-13/14 Regionale Minioren Finale Brabant, Oss 
 
-2015-06-11/12/13/14 NJJK, Eindhoven
-2015-06-07 OWKW deel 6, Roosendaal 
-2015-05-23/24/30/31 Brabantse Zomer Kampioenschappen (Regio Zuid) Eindhoven
-2015-05-23/24 Brabantse Zomer Kampioenschappen (Regio Zuid), Eindhoven 
-2015-05-08/10 ONMK lb, Eindhoven 
-
2015-05-02 Limietwedstrijd, Dordrecht 
-
2015-04-19 Swimkick wedstrijd deel 4, Roosendaal
-
2015-04-19 Miniorenwedstrijd deel 5, Roosendaal
-
2015-04-17 Antwerpen Youth Swimming Cup 2015, Antwerpen
-
2015-04-12 OWKW deel 5, Andel
-2015-04-05 Junior Swimcup, Eindhoven
-2015-04-04 Pietercup, Eindhoven
-2015-04-02 Swimcup, Eindhoven 
-2015-03-15 Minioren wedstrijd deel 4 
-2015-03-15 Swimkick wedstrijd deel 3 
-
2015-03-14 Challenger, Dordrecht 
-
2015-03-07 Mega SwimMeet, Gent 
-
2015-03-01 OWKW deel 4, Bergen op Zoom 
-
2015-02-22 The Hague Grand Prix, Den Haag 
-
2015-02-22 LAC, Roosendaal 
-
2015-02-21 Limietwedstrijd, Dordrecht 
-
2015-02-21 Speedo jaargangwedstrijden, Leiden 
-
2015-02-15 Limietwedstrijd, Eindhoven 
-
2015-02-08 LAC deel 3, Hulst 
-
2015-1-29 NJJK korte baan, Amsterdam 
-
2015-01-25 Minioren wedstrijd deel 3, Roosendaal 
-
2015-01-10 Regio Zuid Kampioenschappen, Eindhoven 
-
2015-01-03 Limietwedstrijd, Alblasserdam 
-
2014-12-30 Speedo IF Swimmeet, Maastricht 
-
2014-12-07 Limietwedstrijd, Roosendaal 
-
2014-11-23 KNZB Challenger, Eindhoven 
-
2014-11-22 LAC deel 2, Vlissingen 
-
2014-11-02 Sprintlimiet, Roosendaal 
-
2014-11-02 Speedo SportEmotion Cup, Amsterdam 
-
2014-10-05 Limietwedstrijd, Amersfoort 
-
2014-10-05 Swimkick wedstrijd, Breda 
-
2014-10-05 Minioren wedstrijd, Breda 
-
2014-10-04 LAC deel 1, Oosterhout 
-
2014-09-28 Limietwedstrijd, Tilburg