Algemene wedstrijd uitslagen:
2017-2018

2017-10-15 junioren jeugd senioren D1, Breda
2017-10-09 Swimkick minioren D1, Goes
2017-10-01 Competitie D1, Bergen op Zoom
2017-09-17 Minioren junioren D1, Roosendaal

2016-2017
-2017-09-10 OWW Vught
-2017-09-09 OWW Biesbosch
-2017-09-0203 OWW Wilhelminadorp en Vlissingen (ONK)
-2017-08-27 OWW Oosterhout
-2017-08-26 OWW Eindhoven
-2017-08-12 OWW  Marathon StavorenMedemblik
-2017-08-12 OWW Heerjansdam
-2017-08-06 OWW Breda
-2017-07-29 OWW Bosbaan
-2017-07-23 OWW Medemblik

-2017-07-16 OWW Amsterdam
-2017-07-09 OWW Beusichem-Culemborg
-2017-07-02 OWW Sluis
-2017-07-01 OWW Hoek
-2017-06-25 OWW Merwedekanaal
-2017-06-25 Limietwedstrijd, Oss
-2017-06-17 Openwaterwedstrijd, Vriezenveen
-2017-05-28 Regionale Zomer Kampioenschappen dag 4, Eindhoven
-2017-05-27 Regionale Zomer Kampioenschappen dag 3, Eindhoven
-2017-05-21 Regionale Zomer Kampioenschappen dag 2, Eindhoven
-2017-05-20 Regionale Zomer Kampioenschappen dag 1, Eindhoven
-2017-05-14 Recreantenwedstrijd
-2017-05-07 Miniorenjunioren deel 4, Vlissingen
-2017-05-06 Limietwedstrijd NJJK, Dordrecht
-2017-04-30 AIYSC, Antwerpen
-2017-04-29 AIYSC, Antwerpen
-2017-04-28 AIYSC, Antwerpen
-2017-04-09 Swimkick mi nioren, Roosendaal
-2017-04-09 JuniorCup, Eindhoven

-2017-04-09 SwimCup dag 4, Eindhoven
-2017-04-08 SwimCup dag 3, Eindhoven
-2017-04-07 SwimCup dag 2, Eindhoven
-2017-04-06 SwimCup dag 1, Eindhoven
-2017-04-02 Juniorenjeugdsenioren deel 4, Breda
-2017-03-26 limietwedstrijd, Wachtebeke
-2017-03-26 Recreantenwedstrijd, Etten-Leur
-2017-03-19 LAC deel 2-1, Oosterhout
  -2017-03-19 Minioren junioren deel 3, Hoogerheide  
-2017-03-18/19 Challenger, Dordrecht
-2017-03-12 Competitie deel 4, Zierikzee
-2017-03-03/05 Swimcup, Den Haag
-2017-02-19 limietwedstrijd, Eindhoven
-2017-02-19 Jaargangwedstrijd, Leiden
-2017-02-19 finale Challenger, Oosterhout
-2017-02-19 Challenger, Oosterhout
-2017-02-18 finale Challenger, Oosterhout
-2017-02-18 Challenger, Oosterhout
-2017-02-18 Jaargangwedstrijd, Leiden
-2017-02-12 Competitie deel 3, Zundert
-2017-02-05 JuniorenJeugdSenioren Deel 3, Breda
-2017-01-26/29 NJJK, Eindhoven
-2017-01-29 Recreantenwedstrijd Deel 3, Zundert

-2017-01-22 Swimkick miniorenwedstrijd deel 3, Vlissingen
-2017-01-15 BWK sessie 6, Eindhoven
-2017-01-15 BWK sessie 5, Eindhoven
-2017-01-14 BWK sessie 4, Eindhoven
-2017-01-08 BWK sessie 3, Eindhoven
-2017-01-08 BWK sessie 2, Eindhoven
-2016-12-18 limietwedstrijd, Oosterhout
-2016-12-18 Swimkick Minioren deel 2, Kapelle
-2016-12-16/17/18 SwimMeet, Amsterdam
-2016-12-11 junioren jeugd senioren deel 3, Goes
-2016-12-04 limietwedstrijd, Roosendaal
-2016-12-03/04 Martinez Cu p, Amsterdam (livetiming)
-2016-12-03 LAC, Terneuzen
-2016-11-27 minioren junioren wedstrijd deel 2, Tilburg
-2016-11-20 limietwedstrijd, Papendrecht
-2016-11-20 Recreanten wedstrijd deel 2, Bergen op Zoom
-2016-11-20 RMCM, Roosendaal
-2016-11-13 Competitie deel 2, Goes
-2016-11-06 limietwedstrijd, Roosendaal
-2016-11-04/06 ONK, Hoofddorp (livetiming)
-2016-10-29/30 Nachtmarathon 2016
-2016-10-16 Recreantenwedstrijd deel 1, Hoogerheide
-2016-10-16 Swimkick minioren circuit deel 1, Breda
-2016-10-15/16 Challenger, Roosendaal
-2016-10-09 Junioren Jeugd Circuit deel 1, Oosterhout
-2016-10-02 Competitie deel 1, Hoogerheide
-2016-09-25 limietwedstrijd Tilburg
-2016-09-18 Minioren-junioren wedstrijd, Bergen op Zoom

2015-2016
-2016-09-10 Openwaterwedstrijd Biesbosch
-2016-09-03/04 Openwaterwedstrijd Wilhelminadorp en Vlissingen (livetiming)
-2016-08-28 Openwaterwedstrijd Oosterhout (livetiming) 
-2016-08-27 Openwaterwedstrijd Oirschot
-2016-08-21 Openwaterwedstrijd Hoorn
-2016-08-13 Openwaterwedstrijd Heerjansdam
-2016-08-07 Openwaterwedstrijd Breda
-2016-07-23 Openwaterwedstrijd Amstelveen (Bosbaan)  
-2016-07-17 Openwaterwedstrijd Amsterdam (Het Y)
 -2016-07-16 Openwaterwedstrijd Anna Paulowna
-2016-07-13 Openwaterwedstrijd Hoorn
-2016-07-09 Openwaterwedstrijd Strijen
-2016-07-03 Zomerwedstrijd, Roosendaal

-2016-07-03 Openwaterwedstrijd Sluis
-2016-07-02/03 Speedo Fast Water Meet, Amsterdam
 -2016-07-02 Openwaterwedstrijd Hoek 
-2016-06-26 Openwaterwedstrijd Stadskanaal
-2016-06-25 Openwaterwedstrijd Merwedekanaal Vianen
-2016-06-16/19 NJJK, Dordrecht
-2016-06-18 openwaterwedstrijd Vriezenveen
-2016-06-17 openwaterwedstrijd Swim in Leiden
-2016-06-11/12 Regionale Miniorenfinales, Roosendaal
-2016-06-05 RZK sessie 6, Eindhoven
-2016-06-05 RZK sessie 5, Eindhoven
-2016-06-04 RZK sessie 4, Eindhoven

-2016-05-22 RZK sessie 3, Eindhoven
-2016-05-22 RZK sessie 2, Eindhoven
-2016-05-21 RZK sessie 1, Eindhoven
-2016-05-07 Limietwedstrijd, Dordrecht

-2016-05-05/08 NK Masters lange baan, Eindhoven
-2016-04-24 Limietwedstrijd, Eindhoven
-2016-04-24 Miniorenwedstrijd Deel 5, Roosendaal
-2016-04-24 Swimkickwedstrijd Deel 4, Roosendaal
-2016-04-24 AIYSC, Antwerpen
-2016-04-23 AIYSC, Antwerpen
-2016-04-22 AIYSC, Antwerpen
-2016-04-10 OWKW Deel 5, Andel
-2016-03-26/27 IESET, Tilburg
-2016-03-20 Mega Swim Meet finales, Gent
-2016-03-20 Mega Swim Meet voormiddag, Gent
-2016-03-19 Swimkickwedstrijd Deel 3, Dongen
-2016-03-19 Miniorenwedstrijd Deel 4, Dongen
-2016-03-13 LAC 2-2, Roosendaal
-2016-03-13 Limietwedstrijd, Eindhoven
-2016-03-13 Zeskamp Deel 4, Nijmegen
-2016-03-13 Challenger, Oosterhout
-2016-03-12 Challenger, Dordrecht
-2016-02-28 OWKW Deel 4, Bergen op Zoom
-2016-02-26/28 The Hague Grand Prix
-2016-02-21 Lac 2-1, Terneuzen
-2016-02-20/21 Jaargangwedstrijd, leiden (livetiming)
-2016-02-14 Limietwedstrijd Eindhoven
-2016-01-28/31 Nederlandse Junioren en Jeugd Kampioenschappen
-2016-01-24 Miniorenwedstrijd Deel 3, Roosendaal
-2016-01-21/24 Open Nederlandse Master Kampioenschappen

-2016-01-09/10 Brabanste Winter Kampioenschappen, Roosendaal
-2015-12-27 Limietwedstrijd, Dordrecht
-2015-12-20 Limietwedstrijd, Oosterhout
-2015-12-13 OWKW Deel 3, Oosterhout
-2015-12-13 Miniorenwedstrijd deel 2, Etten-leur
-2015-12-13 Swimkickwedstrijd deel 2, Etten-leur
-2015-12-11/12/13 Swimcup, Amsterdam
-2015-12-06 Limietwedstrijd, Roosendaal
-2015-11-29 RSK Dag 2
-2015-11-28 RSK Dag 1 
-2015-11-22 Challenger, Eindhoven

-2015-11-22 LAC Deel 2, Kapelle
-2015-11-08 Limietwedstrijd, Roosendaal
-2015-11-01 Dommeltrofee, Boxtel
-2015-10-30/31 + 2015-11-01 ONK, Tilburg
-2015-10-25 Memorial Anteunis 2015 finales, Gent
-2015-10-24 Memorial Anteunis 2015 voorrondes, Gent
-2015-10-18 OWKW Deel 2, Roosendaal
- 2015-10-17 LAC Deel 1, Oosterhout
-2015-10-11 Swimkickwedstrijd, Breda
-2015-10-11 Miniorenwedstrijd, Breda
-2015-10-10/11 Challenger, Roosendaal
-2015-09-27 Limietwedstrijd, Tilburg (livetiming) 
-2015-09-20 OWKW Deel 1, Roosendaal 
-2015-09-12 Openwater, Sleeuwijk 
-2015-09-06 Openwater, Vught 
-2015-09-05 Openwater, Wilhelminadorp 
-2015-08-30 Openwater Oosterhout (livetiming) 
-2015-08-29 Openwater, Oirschot 
-2015-08-23 Openwater, Hoorn dag 2 
-2015-08-22 Openwater, Hoorn dag 1 
-2015-08-15 Openwater, Heerjansdam 
-2015-08-09 Openwater, Breda 
-2015-07-05 Openwater, Sluis 
-2015-07-04 Openwater, Oss 
-2015-06-21 Zomerwedstrijd, Roosendaal  
-2015-06-20 Twenterland kanaalrace, Vriezenveen 
-2015-06-19 Swim In, Leiden